Usługi Hydrauliczne - Hydraulik Kielce: sal-solar.pl

Firma Sal-solar oferuje profesjonalne wykonywanie usług hydraulicznych na terenie województwa świętokrzyskiego. Mamy bardzo duże doświadczenie w hydraulice oraz instalacjach CO, wodno- kanalizacyjnych i solarnych. Podejmujemy się typowych usług jak usuwanie awarii hydraulicznych a także prac remontowo budowlanych.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest montaż instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji wodno kanalizacyjnej. Wykonujemy montaże instalacji grzewczych z kotłami gazowymi, olejowymi, miałowymi, eko-groszek , węgiel oraz biomasa.

Firma Sal-solar to doświadczenie i rzetelność . Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i solidność. Hydraulik Kielce. Usługi hydrauliczne Kielce

hydraulik-kielce-01

 

Usuwamy wszelkie usterki i awarie hydrauliczne, podejmujemy się kompleksowego wykonania instalacji sanitarnych zarówno w budynkach nowo powstających jak i modernizacje instalacji już istniejących.

Zapewniamy bezpłatne doradztwo i profesjonalny dobór urządzeń takich jak kotły, pompy czy grzejniki przy zastosowaniu profesjonalnych programów komputerowych i sprawdzonej praktyki inżynierskiej.

Używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości, posiadających wszelkie niezbędne dokumenty dopuszczające do stosowania w budownictwie, takie jak deklaracje zgodności, aprobaty, certyfikaty i atesty higieniczne, zastosowanie takich materiałów w połączeniu ze szczególną dbałością o jakość wykonania, jest gwarancją ich bezawaryjnej pracy przez wiele lat.

Świadczymy usługi w zakresie:

  • instalacji centralnego ogrzewania;
  • instalacji wodno – kanalizacyjnych;
  • instalacji solarnych;
  • ogrzewania grzejnikowego i podłogowego;
  • kotłowni na paliwo gazowe, olejowe, miałowe, eko-groszek, węgiel, biomasa itp.;
  • drobne naprawy, remonty itp.;
  • wykonywanie instalacji w miedzi, plastiku, stali, nierdzewne;
  • przeróbki instalacji hydraulicznych;

hydraulik-kielce-02

 

hydraulik-kielce-03

 

Sprawdź nasze ceny a nie zawiedziesz się:

Tel. 664-010-039
e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

 

logo_hewalex1 wolf